Robyn Music|CZ fan web

Homepage

Omlouvám se za chybu v předchozím článku. Psal sem v něm o duetu Robyn a Snoop Dogga a songu None of dem produkovaném Royksopp jako o dvou rozdílných skladbách. Ovšem song je to jen jeden. Robyn a Snoop Dogg v produkci Royksopp, to bude velmi zajímavé.
Internetový magazín pitchfork nadělil všem nedočkavým fanouškům dáreček v podobě velmi horkých novinek ohledně nového alba Robyn. Všechny tyhle informace jsou prý podle švédského magazínu Bon kterému Robyn nebo snad i někdo jiný (opravdu nevím, žádny rozhovor sem nenašel takže to berte s nadsázkou) poskytl rozhovor. Takže nové abum má být taneční, mezi songy se má objevit i duet se Snoop Doggem (o tom už sem vás na robynmusic informoval v roce 2008). Další píseň je v produkci Royksopp a měla by být nazvána None of Dem, tato píseň má znít jako by jí produkoval Timbaland (nic proti, ale Robyn a Timbaland? No…) Další písně dostaly název Fucking Don't Tell Me What To Do a Fembot. A konečně přišla řada i na song produkovaný Diplem. Ten už mnozí znáte jelikož unikl na internet pod názvem No Hassle. Ovšem žádný No hassle na desce zřejmě nenajdete protože na albu se tato pecka bude nacházet pod názvem Dance Hall Queen.

Na dalším materiálu se podíleli Klas Åhlund, Kleerup, Patrik Berger a Savage Skulls.

Jen tak mimochodem to album nemá být jen jedno... Mají být rovnou tři. To první má vyjít na jaře, druhé v létě a třetí v zimě.Tomu už snad nejde ani věřit.

Taky už jste zvědaví, co se s toho vyklube? Podle popisu sem zatím v rozpacích ale nezbývá mi nic jiného než věřit Robyn že udrží album ve stylu předchozího a nevrhne se zpátky do komerčních vod.

*Teprve teď sem zjistil že článek nepochází z robynsource jak sem tady původně psal, informace se nejprve objevily v internetovém magazínu Pitchfork. To znamená že pravdivost tohoto infa je téměř stoprocentní :).

Posledni komentare
14.03.2010 12:32:57: JJ: No já právě nevím jestli je to Body Tale nebo Body Talk smiley V reportáži to vypadá na Body Talk ...
13.03.2010 23:33:49: Ahoj, myslím, že album se bude jmenovat "Body Talk" nebo aspoň to tak je vidět v téreportáži pro SVT...
07.03.2010 15:16:19: Jo, hustý to fakt je smiley${1}
07.03.2010 14:14:34: Třismiley${1}Páni tak to je fakt hustý!smiley${1}
Na Robynmusic si nyní můžete prohlédnout seznam ocenění které Robyn získala od počátku své kariéry. Seznam zřéjmě není úplný takže pokud víte o nějakém ocenění které chybí klidně mě kontaktujte a já ho doplním. Časem přidám i nominace. Seznam najdete v rubrice Robyn jako podrubriku. Další novinka je seznam Show 2010 kde budou přibývat koncerty a vystoupení v tomto roce, najdete ho v pravém sloupci. Na jednotlivé položky můžete kliknout, po rozkliknutí se vám objeví podrobnější informace o akci.               
Podívejte se na první vystoupení Robyn v TV. Vystupovala v pořadLilla Sportspegeln s písní Nummer Ett. V té době ji bylo teprve 13let.
Na internetu začal předčasně kolovat nový song který Robyn natočila společně s Diplem. Je to ten který jste krátce mohly slyšet na videu ze studia. Dostal název No Hassle. Poslechnout si ho můžete třeba tady: www.freshyesh.com/post/fresh-robyn-wants-no-hassle. Je to opravdu pecka! :))

Robyn a Diplo ve studiu...


A je tu další žebříček nejlepších alb dekády. Po žebříčcích sestavených magazíny Pitchfork nebo FACT je tu sto nejlepších desek dekády podle musicserveru. A poslední deska Robyn se umístila na 46. místě. Na tento žebříček se můžete podívat ZDE.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 
Stránky optimalizovány pro: IE 8, Opera 10.10, Mozilla Firefox 3.6, Google Chrome, Safari 4.0.4. optimalizace PageRank.cz TOPlist CZIN.eu FreeWebSubmission.com